درباره ما

درباره شبکه تبلیغ ایرانی

معرفی سایت

پرداخت به ازای کلیک

با امکان

پاسخ به پرسش های تبلیغاتی

مشاوره های تخصصی تبلیغات , درباره تبلیغات اینترنتی , کسب درآمد چگونه است ثبت آگهی و اجرای تبلیغات

,

مشاوره تبلیغات

,

تبلیغات کلیکی

سایر بخش ها
صفحه اصلی تبلیغات اینترنتی کسب درآمد درباره ما اخبار سایت استاندارد بنرها سوالات متداول سفارش طراحی قوانین و مقررات تماس با ما ورود ثبت نام
درباره ما
تبلیغ ایرانی یک شبکه ارائه دهنده خدمات تبلیغات اینترنتی است که از سیستم پرداخت به ازای کلیک بهره می گیرد و طی سال های اخیر توانسته است با همکاری سایت های پربازدید فارسی ، تبلیغات بسیاری از برند ها و کسب و کارهای آنلاین را در اختیار گرفته و به اهداف خود برساند. همچنین در این زمینه مشاوره ها و راه حل های بسیاری در حوزه تبلیغات بصورت تخصصی به مشتریان و همکاران ارائه شده که از این حیث جزو سایت های پیشرو در عرصه تبلیغات اینترنتی به شهرت رسیده ایم.
ما چه کار می کنیم؟
از ابتدای زمستان سال 1390 پس از بررسی بازارهای تبلیغات آنلاین در ایران به این نتیجه رسیدیم که می توانیم فعالیت در این حوزه را به کلی دگرگون کنیم و با ارائه روش های جدید در اجرای تبلیغات ، مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کنیم. امروزه و در بازارهای رقابتی که بیش از پیش همه کسب و کارها را به تبلیغات وابسته کرده ، امکاناتی فراتر از تبلیغات بنری و شیوه های قدیمی رایج شده که مهمترین آن اجرای تبلیغات بصورت کلیکی است.
تبلیغ ایرانی نیز یک شبکه ارائه دهنده خدمات تبلیغات اینترنتی است که از سیستم پرداخت به ازای کلیک بهره می گیرد و از دو سو کاربران را به خود جذب می کند :
از یک طرف وب سایت های اینترنتی به عنوان نمایش دهنده که می توانند با نمایش تبلیغات در سایت خود کسب درآمد کنند و از سوی دیگر موسسات و شرکت هایی که قصد انجام تبلیغات در اینترنت را دارند به عنوان آگهی دهنده تبلیغات خود را در سطح وسیع به نمایش می گذارند.
همواره این اطمینان برای مشتریان وجود خواهد داشت که سایت ها و آگهی هایی که در شبکه تبلیغ ایرانی فعالیت می کنند همگی قبلا از لحاظ فنی ، ظاهری و محتوایی توسط کارشناسان ما بررسی و به تایید رسیده اند. همچنین به لطف بهره گیری از آخرین تکنولوزی های برنامه نویسی تحت وب ، سیستم های ضد تقلب برای جلوگیری از محاسبه کلیک های غیر صحیح طراحی شده تا بتوانیم کلیک های 100% واقعی را برای مشتریان ارائه کنیم.

در کنار اجرای تبلیغات ما همواره کنار شما خواهیم بود تا در زمینه های تخصصی حوزه دیجیتال مارکتینگ ، سئو وب سایت و بهینه سازی های کلمات کلیدی در موتور های جستجو ، آنالیز رفتار مخاطبان و در نهایت رسیدن به اهدافتان شما را یاری کنیم.
کلیه حقوق مادی ، معنوی و نرم افزاری این سایت برای تبلیغ ایرانی محفوظ است.
© 1397 TabligheIrani.ir