سایر بخش ها
صفحه اصلی تبلیغات اینترنتی کسب درآمد درباره ما اخبار سایت استاندارد بنرها سوالات متداول سفارش طراحی قوانین و مقررات تماس با ما ورود ثبت نام
استاندارد بنرها
جهت نمایش تبلیغات در سایت های نمایش دهنده ، بنر ها باید در اندازه و فرمت های استاندارد طراحی شده باشند که در بخش زیر به آنها اشاره شده است. بدیهی است بنر های مغایر با استاندارد های لازم جهت نمایش و اجرای تبلیغات مورد تایید نخواهند بود.
مشخصات و ویژگی بنرها
در شبکه تبلیغ ایرانی بنرها در شش سایز 240x120 پیکسل و 125x125 پیکسل و 468x60 پیکسل و 728x90 پیکسل و 300x250 پیکسل و 600x300 پیکسل نمایش داده می شوند. لذا بنر های ارسالی نیز باید در همین شش سایز طراحی شوند و در حال حاضر دیگر سایزها پشتیبانی نمی شوند.
نمونه بنرها در زیر قابل مشاهده هستند :بنر ها می توانند به چند صورت طراحی و اجرا شوند :

- بنر های تصویری که شامل یک فایل با فرمت تصویری بصورت تصویر ثابت یا متحرک هستند و با فرمت های jpg / png / gif پذیرفته می شوند.
حداکثر حجم بنرهای سایز 240x120 و 125x125 و 468x60 و 728x90 و 300x250 پیکسل باید کمتر از 100 کیلوبایت باشد.
حداکثر حجم بنرهای سایز600x300 پیکسل باید کمتر از 150 کیلوبایت باشد.

- بنر های تعاملی و دینامیک که بصورت یک فایل با فرمت html طراحی شده و قابلیت فراخوانی اطلاعات را از سایت آگهی دهنده بصورت دینامیک برای تنوع بخشی به نمایش محصولات و خدمات دارا هستند. در این نوع بنر ها می توان از متحرک سازی ها و جلوه های تصویری Javascript نیز استفاده کرد.
بنر های تعاملی باید بصورت واکنشگرا (Responsive) طراحی شده باشند و مجموع حجم فایل های مورد استفاده در کد نویسی های html باید کمتر از 300 کیلوبایت باشد.
در صورت فراخوانی اطلاعات بصورت دینامیک از سایت دیگری بجز تبلیغ ایرانی ، سرور سایت موردنظر باید سرعت پاسخگویی مناسبی جهت لود تبلیغات در ترافیک بالا را داشته باشد.
توجه کنید جهت نمایش تبلیغات بصورت بنرهای تعاملی ابتدا باید با بخش فنی هماهنگی های لازم را انجام دهید.

بنر ها از نظر طراحی گرافیک ظاهری باید به صورت حرفه ای طراحی شده و از کیفیت مناسبی جهت تبلیغ محصول یا خدمات برخوردار باشند. لازم به ذکر است بنر های بی کیفیت ، بدون محتوا و چشمک زن مورد تایید قرار نمی گیرند.

محتوای بنر ها و صفحات فرود آگهی ها باید مطابق با موازین قانونی و عرفی کشور جمهوری اسلامی ایران در نظر گرفته شده باشد و محتوای بنر با لینک مقصد نباید مغایرتی داشته باشد.

همچنین در صورت تمایل به طراحی بنر و یا طراحی صفحات فرود ، توسط گروه طراحی ما می توانید از طریق بخش سفارش طراحی درخواست خود را برای ما ارسال کنید.
کلیه حقوق مادی ، معنوی و نرم افزاری این سایت برای تبلیغ ایرانی محفوظ است.
© 1397 TabligheIrani.ir