سوالات متداول

مشاوره تخصصی

روش های کسب درآمد

دیجیتال مارکتینگ

با امکان

پاسخ به پرسش های تبلیغاتی

سوالات و پاسخ ها , ارتباط با ما , کسب درآمد چگونه است ثبت آگهی جدید

,

پشتیبانی تبلیغات

,

تبلیغات کلیکی سوالات و انتقادات خود را برای ما مطرح کنید

سایر بخش ها
صفحه اصلی تبلیغات اینترنتی کسب درآمد درباره ما اخبار سایت استاندارد بنرها سوالات متداول سفارش طراحی قوانین و مقررات تماس با ما ورود ثبت نام
سوالات متداول
در این بخش به سوالات متداولی که در مورد بخش های سایت و نحوه عملکرد آنها ممکن است برای شما بوجود بیاید پاسخ داده شده است. لذا توصیه می کنیم ابتدا بصورت کامل این صفحه را مطالعه کنید. در نهایت چنانچه پاسخ موردنظر خود را پیدا نکردید می توانید از طریق فرم زیر سوال خود را مطرح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.
سوالات و اصطلاحات عمومی
تبلیغات کلیکی چیست؟
تبلیغات کلیکی (PPC) یکی از روش های متداول برای تبلیغات اینترنتی است که در آن هزینه ها بر اساس تعداد کلیک های انجام شده بر روی تبلیغات محاسبه می شود و بابت اجاره جایگاه یا تعداد نمایش هزینه ای برای آگهی دهنده محاسبه نمی شود.
منظور از آگهی دهنده و نمایش دهنده چه کسانی هستند؟
آگهی دهنده ، سازمان یا موسسه یا فردی است که به منظور برند سازی ، بالا بردن ترافیک و جذب مخاطبان سایت ، فروش محصول یا خدمات و ... تمایل دارد اقدام به درج تبلیغ کند. اجرای تبلیغات به روش کلیکی برای آگهی دهنده بسیار موثرتر و به همراه بازخورد بهتر و همچنین با هزینه بسیار کمتر نسبت به سایر روش های تبلیغاتی بنری خواهد بود. ضمنا برای اجرای تبلیغات نیز می توان انعطاف زیادی داشت و تبلیغات را با هدفمندی های خاصی نمایش داد که در سایر روش های تبلیغاتی امکان پذیر نیست.

نمایش دهنده فردی است که مدیریت سایت اینترنتی را بر عهده دارد و بر اساس جایگاه های نمایش تبلیغات در سایت خود اقدام به درج کد نمایش تبلیغات نموده و بر اساس تعداد کلیک های صحیح انجام شده بر روی تبلیغات درآمد مشخصی را کسب می کند. مزایای استفاده از تبلیغات کلیکی برای نمایش دهندگان این هست که تبلیغات متنوع بوده و با هر بار رفرش صفحه بنر های جدیدی به مخاطب سایت نمایش داده شده و علاوه بر افزایش احتمال انجام کلیک های بیشتر ، باعث کسب اعتبار در بین رقبا برای جذب تبلیغات می گردد.
هدفمندی چیست؟
هدفمندی یکی از اصول افزایش اثربخشی در تبلیغات است. هر برندی برای تبلیغات خود، قسمتی از بازار را هدف می‌گیرد. اما نکته اصلی این است که تبلیغات دقیقاً در همان بخش از بازار عرضه شود. در تبلیغاتی که با هدف ایجاد یک تاثیر خاص در مخاطب راه‌اندازی می‌شود، مخاطبان وب‌سایت‌های نمایش‌دهنده از خود وب‌سایت اهمیت بیشتری دارند. لذا با اعمال هدفمندی ، از بین همه مخاطبان فقط بخش موردنظر انتخاب خواهند شد.
بودجه روزانه چیست؟
بودجه روزانه در حقیقت همان تعداد کلیک های روزانه هستند که آگهی دهنده بسته به مدت زمان دلخواه برای اجرای تبلیغات آن را تعیین می کند. به عنوان مثال حداقل بودجه روزانه قابل انتخاب 100 کلیک می تواند باشد بدین معنی که پس از انجام 100 کلیک در روز جاری ، نمایش آگهی متوقف شده و مابقی بودجه آگهی به روز بعد منتقل می شود تا در نهایت کل بودجه به اتمام برسد.
سوالات مربوط به آگهی دهندگان
برای درج آگهی در شبکه تبلیغ ایرانی چه کاری باید انجام داد؟
جهت درج آگهی ابتدا باید در سایت عضو شوید. پس از ورود به بخش کاربری در قسمت ثبت آگهی جدید باید مشخصات آگهی خودتون رو شامل بودجه تبلیغ ، نام و فایل های آگهی ارسال کنید. پس از تایید آگهی شما توسط بخش فنی ، با توجه به بودجه آگهی ، هزینه موردنظر رو از طریق گزینه شارژ آگهی پرداخت کنید. سپس آگهی شما بصورت خودکار فعال شده و می تونید آگهی خودتون رو از بخش تنظیمات در صفحه لیست آگهی ها مدیریت کنید.
قصد درج آگهی در شبکه را دارم. برای هر آگهی چه امکاناتی درنظر گرفته شده است؟
شما می توانید تبلیغات خود را طبق دسته بندی موضوعی موردنیاز خود بصورت هدفمند و در سایت های مرتبط با موضوع فعالیت نمایش دهید. در شبکه تبلیغ ایرانی آسوده خاطر خواهید بود کلیک های تکراری و تقلب برای آگهی شما محاسبه نمی شود و شما به مشتریان واقعی دست می یابید. گزارش آماری شفاف و دقیقی از تعداد کلیک های انجام شده ، بودجه روزانه ، مشخصات بنر های کلیک شده ، سایت های مرجع و ... به تفکیک هر آگهی به شما ارائه می شود. همچنین امکان نمایش آگهی در ساعات شبانه روز و روزهای هفته به طور خاص نیز تعبیه شده است. این امکان نیز برای شما فراهم شده تا آگهی خود را تنها در سایت های پر بازدید و یا کم بازدید نمایش دهید. می توانید بسته به نیازتان و در زمان های مختلف بودجه روزانه آگهی خود را تغییر دهید. آگهی های شما در ابعاد استاندارد در 6 سایز قابل نمایش است.
می خواهم آگهی من فقط در سایت های خبری نمایش داده شود و دیگر سایت ها با موضوعات متفرقه آگهی من را نمایش ندهند. راه حل شما چیست؟
در شبکه تبلیغ ایرانی سایت ها با توجه به موضوع و زمینه فعالیت دسته بندی شده اند لذا شما به عنوان آگهی دهنده جهت عدم نمایش آگهی های خود در دسته بندی خاص می توانید به بخش تنظیمات آگهی مراجعه کرده و دسته بندی های مورد نظر خود را جهت نمایش در سایت های زیر مجموعه انتخاب کنید.
چطور می توانم از درآمد حاصل از سایت های خودم برای نمایش آگهی استفاده کنم؟
ابتدا آگهی خودتون رو در سایت ثبت کنید . پس از تایید آگهی توسط مدیریت ، در گزینه شارژ آگهی، آگهی خود را از طریق موجودی فعلی شارژ کنید تا آگهی بصورت خودکار فعال شود.
امکان ویرایش فایل های بنر آگهی و افزودن بنر های جدید پس از فعال شدن آگهی وجود دارد؟
بله از بخش تنظیمات آگهی می تونید بنر های جدید خودتون رو آپلود کرده تا پس از تایید بخش فنی در آگهی شما جایگزین شوند.
آیا می توان پس از ثبت آگهی جدید برخی امکانات انتخاب شده برای آگهی رو حذف و یا اضافه کنیم؟
بله در بخش تنظیمات آگهی می تونید برخی مشخصات آگهی شامل بودجه روزانه آگهی ، وضعیت نمایش آگهی ، انتخاب دسته بندی موضوعی نمایش آگهی ، نمایش آگهی در ساعات و روزهای هفته و عدم نمایش در سایت های کم بازدید رو در هر زمان دلخواه ویرایش کرده و سپس هزینه هر کلیک بر اساس امکانات مورد استفاده محاسبه خواهد شد.
چطور می توان از صحت انجام کلیک ها مطمئن بود؟
بواسطه تجربه و تجزیه و تحلیل های آماری طبق الگوریتم های هوش مصنوعی که توسط متخصصان ما اجرا شده است امکان انجام هرگونه تقلب با نظارت های مستمر بخش فنی سایت تقریبا غیر ممکن می باشد. همچنین از طریق فعال کردن و پیگیری کدهای مربوط به سرویس آماری گوگل (گوگل آنالیتیک) در بخش تنظیمات آگهی می توانید از صحت و کیفیت کلیک های انجام شده برای آگهی اطمینان حاصل کنید. البته این امکان همواره برای شما وجود خواهد داشت که در صورت مشاهده هر گونه مشکل ، گزارش خودتون رو برای ما ارسال کنید تا در صورت تایید ، هزینه کسر شده از آگهی به شما بازگردانده شود.
سوالات مربوط به نمایش دهندگان
برای کسب درآمد از طریق شبکه تبلیغ ایرانی چه کاری باید انجام داد؟
جهت کسب درآمد ابتدا باید در سایت عضو شوید. پس از ورود به بخش کاربری در قسمت ثبت سایت جدید سایت های خودتون رو ثبت کنید . پس از تایید سایت شما می تونید کد نمایش تبلیغات رو دریافت کرده و در قالب سایت خودتون در محل مناسب درج کنید. همچنین می تونید جهت تنظیم نحوه نمایش آگهی ها به بخش تنظیمات مراجعه کنید.
کد نمایش تبلیغات رو در کجا باید درج کرد؟
هر قالب سایت یا وبلاگ به شکل خاصی طراحی شده است و معمولا جایگاه های خاصی هم برای نمایش تبلیغات درنظر گرفته شده است. چنانچه شما با زبان های برنامه نویسی مانند html آشنایی دارید می تونید کد نمایش تبلیغات رو از بخش مربوطه دریافت کرده و در قسمت مشخصی در قالب سایت درج کنید. همچنین چنانچه از طریق پلاگین های سیستم مدیریت محتوا نظیر وردپرس اقدام به درج کد نمایش تبلیغات می کنید توجه داشته باشید برخی پلاگین ها تغییراتی در کد نمایش تبلیغات ایجاد می کنند که باعث از کار افتادن کد و عدم نمایش تبلیغات می شوند. چنین اختلال هایی برخی موارد در سرویس های هاستینگ ابری با تغییر کدهای جاوا اسکریپت نیز ممکن هست بوجود بیاید که در صورت لزوم می تونید از یک برنامه نویس مشورت بگیرید و یا مستقیما با بخش فنی ما در ارتباط باشید.
چرا برخی سایت ها تایید نمی شوند؟
با توجه به سیاست های کلی مدیران شبکه جهت افزایش بازخود تبلیغات همه سایت ها مورد تایید نیستند. به عنوان مثال سایت های زیر مورد تایید قرار نمی گیرند : سایت ها و وبلاگ های بدون محتوا با قالب های نامناسب و غیر فارسی ، سایت های فروش فیلتر شکن ، فروش محصولات و انتشار محتوای جنسی ، چت روم ، لینک باکس ، تبادل بنر ، سیستم های افزایش بازدید و کسب درآمد مشابه فعالیت ، محتوای غیر مجاز نظیر تصاویر مستهجن ، فیلم ها و موسیقی خارجی و غیر مجاز ، سایتها و وبلاگ های کم بازدید . همچنین جهت بررسی بیشتر می تونید با ارسال پیام در بخش پشتیبانی از علت عدم تایید سایت نیز مطلع بشید تا در صورت لزوم مشکل مربوطه رو رفع کرده و بتونید در شبکه به عنوان نمایش دهنده فعالیت کنید.
برخی آگهی ها با موضوع سایت من همخوانی ندارد و نمی خواهم آنها را در سایتم نمایش دهم. راهی هست؟
بله شما می توانید در قسمت تنظیمات سایت خود آگهی های موردنظر را فیلتر کنید تا این آگهی ها در سایت شما نمایش داده نشود.
هیچ آگهی در سایت من نمایش داده نمی شود و تنها در فضای نمایش آگهی نوشته شده "جهت نمایش آگهی ابتدا در بخش تنظیمات سایت، موضوع و زمینه فعالیت سایت خود را مشخص کنید" مشکل کجاست؟
در شبکه تبلیغ ایرانی آگهی ها در دسته بندی ها و موضوعات گوناگونی هستند و لذا جهت نمایش آگهی ها ابتدا باید در بخش تنظیمات سایت خود دسته بندی موضوعی سایت خود را انتخاب و سپس دکمه ذخیره را بزنید. در غیر این صورت سایت شما دسته بندی نشده و آگهی نمایش داده نمی شود.
من چندین وب سایت دارم که می خواهم در آنها کد تبلیغات را درج کنم. آیا برای هر سایت خودم باید کد نمایش جداگانه بگیرم؟
بله هر سایت یا وبلاگی را که می خواهید از آن درآمد کسب کنید باید ابتدا در قسمت سایت های من ، لینک خود را اضافه کنید تا توسط مدیران شبکه بررسی و سپس به مجموعه سایت ها افزوده گردد. در غیر این صورت استفاده از یک کد برای دیگر سایت ها و وبلاگ ها به نوعی تخلف محسوب شده و کد مورد نظر غیرفعال و حساب شما مسدود می گردد.
آیا همه کلیک هایی که بر روی بنرها انجام می شود پذیرفته می شوند؟
در سیستم تبلیغات کلیکی جهت جلوگیری از برخی سوء استفاده های احتمالی محدودیت هایی در نظر گرفته شده است ، برخی از این موارد عبارتند از : زمانی که یک نفر بر روی یک بنر، دو یا چند بار کلیک کند تنها اولین کلیک آن فرد در هر روز (24 ساعت) در سیستم به عنوان کلیک قابل پرداخت محاسبه می گردد و بقیه کلیک ها تکراری بوده و قابل پرداخت نیستند. همچنین روش هایی جهت جلوگیری از تقلب نیز بصورت پیشرفته در سیستم پیش بینی شده است.
درآمد هر کلیک برای سایت های نمایش دهنده چقدر است؟
در حال حاضر درآمد حاصل از انجام هر کلیک صحیح بصورت پایه برای سایت ها با رتبه الکسا کمتر 500 ایران مبلغ 140 تومان ، سایت ها با رتبه الکسا کمتر از 2,000 ایران مبلغ 100 تومان ، سایت ها با رتبه الکسا کمتر از 5,000 ایران مبلغ 80 تومان و برای سایر سایت ها مبلغ 70 تومان درنظر گرفته می شود. همچنین در صورت استفاده آگهی از انواع هدفمندی ها بابت هر نوع هدفمندی نیز 10 تومان به درآمد سایت افزوده می شود.
کلیک های انجام شده امروز در سایت محاسبه نشده و در بخش سایت های من تعداد آنها نمایش داده نمی شود. مشکلی وجود دارد؟
کلیه کلیک های روز جاری در حال پردازش می باشد و 24 ساعت بعد در حساب شما درج می شود. لذا شما می توانید آمار لحظه ای کلیک های خود را در بخش آمار روزانه هر سایت با گزارش آی پی و تاریخ انجام کلیک و لینک ارجاع دهنده مشاهده کنید (گزارش آماری بصورت کلی در بخش سایت های من با 24 ساعت تاخیر نمایش داده می شود) .
واریز درآمدها به چه صورت هست؟
مجموع مبلغ درآمد سایت های شما در اولین روز هر ماه شمسی بصورت صورتحساب صادر و به موجودی شما افزوده می شود. پس از صدور صورتحساب ماهانه چنانچه مبلغ موجودی شما بیشتر از 50.000 تومان باشد می توانید درخواست واریز خودتون رو از طریق بخش صورتحساب ها ارسال کنید تا طی 24 ساعت در اولین روز کاری بعد واریز به حساب شما انجام شود.
در حال حاضر 2 سایت دارم که مجموع درآمد آنها تا کنون 2,560 تومان بوده ولی موجودی من 1,200 تومان نمایش داده می شود. علت چیست؟
درآمد شما با موجودی شما متفاوت هست. مبلغ درآمدی که در بخش سایت های من به شما نمایش داده می شود صرفا گزارش میزان درآمد سال جاری برای سایت های شماست. اما موجودی شما که در بخش امور مالی نمایش داده می شود صورتحساب درآمد ماهانه سایت های شماست .
سوالات مربوط به امور مالی
موجودی من 7,500 تومان می باشد. از چه زمانی می تونم درخواست واریز به حساب بانکی خودم رو بدم؟
در حال حاضر حداقل مبلغ قابل برداشت توسط کاربران 20,000 تومان درنظر گرفته شده است یعنی تا زمانیکه موجودی حساب کاربری شما به 50,000 تومان نرسیده باشه نمی تونید درخواست واریز بدید. پس از اینکه موجودی شما به حدنصاب رسید می تونید از طریق بخش صورتحساب ها درخواست واریز خودتون رو برای ما ارسال کنید تا هزینه موردنظر به حساب بانکی شما منتقل بشه. زمانبندی انجام واریز ها نیز در اولین روز کاری بعد از ارسال درخواست شما خواهد بود.
شماره شبا چیست و چه کاربردی دارد؟
شماره شبا ، شناسه بانکی برای شماره حساب های یکپارچه شده در سیستم بانکی کشور است که از طریق آن می توان بدون کارمزد نسبت به انتقال وجه به شماره حساب افراد موردنظر بصورت بین بانکی اقدام کرد. جهت دریافت شماره شبا کافی است به شعب بانک ها و یا وب سایت اینترنتی بانک موردنظر مراجعه کرده و شماره شبا را از روی شماره حساب موردنظر تبدیل کرده و در قسمت تنظیمات کاربری درج کنید.
طرح سوال جدید
چنانچه پاسخ سوال خود را در بخش بالا پیدا نکردید می توانید از طریق فرم زیر سوال خود را برای ما مطرح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تماس
موضوع پیام
شرح پیام
کد امنیتی را وارد کنید
کلیه حقوق مادی ، معنوی و نرم افزاری این سایت برای تبلیغ ایرانی محفوظ است.
© 1403 TabligheIrani.ir