کسب درآمد از تبلیغات اینترنتی - تبلیغات کلیکی

کسب درآمد رایگان

برای جایگاه های تبلیغات و ارائه

سیستم تبلیغات کلیکی رایگان

با امکان

سایت های پربازدید

نمایش تبلیغات و پرداخت به ازای کلیک ، هر کلیک 1000 تومان

CPC , PPC , CPM بر اساس

,

نمایش آگهی برند های معتبر در سایت شما

,

تبلیغات کلیکی در ایران

تسویه حساب منظم و سریع pay per click
سایر بخش ها
صفحه اصلی تبلیغات اینترنتی کسب درآمد درباره ما اخبار سایت استاندارد بنرها سوالات متداول سفارش طراحی قوانین و مقررات تماس با ما ورود ثبت نام
مجری برتر تبلیغات آنلاین در ایران
نمایـش تبلیغـات برنـد شمـا بـه گستردگـی فضـای وب
کسب درآمد از تبلیغات
اگر به دنبال راهی برای کسب درآمد از وب سایت خود هستید، می توانید با نمایش تبلیغات در سایت خود کسب درآمد کنید. ما در این راه به شما کمک می کنیم تا بیشترین مبلغ درآمد را از جایگاه های تبلیغات سایت خود داشته باشید. نمایش تبلیغات مرتبط با موضوع فعالیت شما از برند های معتبر در سایز های مختلف بنری با امکانات مدیریتی حرفه ای ، علاوه بر رفع دغدغه جذب تبلیغات ، آسودگی خاطر شما را برای تمرکز بیشتر بر روی محتوای سایتتان فراهم می کند. نحوه کار بدین شکل است که شما با درج کدهای نمایش تبلیغات در محل های موردنظر در سایت خود ، آگهی ها را نمایش می دهید و پس از انجام کلیک توسط بازدید کنندگان و مخاطبان سایت شما ، درآمد ها بر اساس تعداد کلیک های صحیح انجام شده محاسبه و سپس به حساب بانکی شما قابل واریز خواهد بود.
چه امکاناتی برای سایت شما داریم؟
هدفمندی موضوعی آگهی ها با انتخاب دسته بندی موضوعی مرتبط با سایت خود ، آگهی های هماهنگ با فعالیت شما نمایش داده خواهد شد. مثال: # ورزشی # خبری و سیاسی
فیلتر گذاری آگهی ها چنانچه آگهی نمایش داده شده با موضوع و فعالیت سایت شما همخوانی نداشته باشد می توانید براحتی آگهی های موردنظر را فیلتر گذاری کنید تا آن آگهی در سایت شما نمایش داده نشود. مثال: # فیلتر گذاری آگهی (فروشگاه اینترنتی)
کدهای بهینه شده کدهای نمایش تبلیغات از نظر استاندارد نویسی بصورت Javascript + HTML طراحی شده و جهت درج در بخش های مختلف هر قالب ، بهینه سازی شده اند و علاوه بر سرعت لود بالا ، هرگز در نحوه بارگذاری محتوای سایت شما اختلال ایجاد نمی کنند.
ثبت دقیق کلیک ها کلیه کلیک های انجام شده بصورت دقیق در بانک اطلاعاتی ثبت شده و توسط الگوریتم های هوشمند بررسی می شوند. لازم به ذکر است در انجام تعداد کلیک ها محدودیتی وجود ندارد اما بصورت معمول در هر 24 ساعت از هر آی پی تنها یک کلیک قابل قبول می باشد.
تسویه حساب منظم و سریع صورتحساب درآمدها بصورت منظم و ماهانه (اولین روز هر ماه شمسی) صادر و مبلغ درآمد به موجودی شما افزوده می گردد. همچنین حداقل مبلغ درنظر گرفته شده جهت ارسال درخواست واریز 20,000 تومان می باشد. پس از ارسال درخواست واریز ، حداکثر طی 24 ساعت درآمد به حساب بانکی شما منتقل می گردد.
گزارش ها و تحلیل های آماری جزئیات تعداد کلیک و نمایش ، نرخ CTR ، تفکیک سایز بنر ها و گزارش هزینه ها و اطلاعات دقیق از انجام هر کلیک از جمله مواردی است که بصورت کامل و بر روی نمودار جهت آنالیزها و تحلیل جایگاه ها در اختیار شما قرار می گیرد.
تعرفه درآمد از هر کلیک
در حال حاضر در آمد هر کلیک صحیح بصورت پایه برای کلیه سایت ها و وبلاگ های نمایش دهنده 80 تومان درنظر گرفته شده است که تا 180 تومان نیز قابل افزایش است. لازم به ذکر است اعتبار سنجی سایت ها بر اساس رتبه Alexa در ایران انجام می شود که بدین ترتیب سایت های پربازدید از درآمد بیشتری برخوردار خواهند شد.
همچنین در صورتی که آگهی نمایش داده شده در سایت شما دارای یکی از هدفمندی ها (موضوعی / نوع نمایش دستگاه / موقعیت جغرافیایی) باشد به ازای هر هدفمندی مورد استفاده مبلغ 10 تومان به درآمد کلیک شما افزوده می شود.
سایت های پر بازدید
رتبه الکسا کمتر از 500 ایران
درآمد پایه هر کلیک : 150 تومان
سایت ها با بازدید متوسط
رتبه الکسا کمتر از 2,000 ایران
درآمد پایه هر کلیک : 110 تومان
سایت های کم بازدید
رتبه الکسا کمتر از 5,000 ایران
درآمد پایه هر کلیک : 90 تومان
سایر سایت ها
رتبه الکسا بیشتر از 5,000 ایران
درآمد پایه هر کلیک : 80 تومان
به عنوان مثال:
چنانچه سایت شما در ایران رتبه الکسا 300 داشته باشد بصورت پایه برای هر کلیک صحیح 150 تومان درآمد کسب می کنید. همچنین در صورتی که آگهی نمایش داده شده دارای هدفمندی های مختلفی از جمله هدفمندی موضوعی و هدفمندی نوع نمایش و موقعیت جغرافیایی نیز باشد به ازای هر هدفمندی 10 تومان به مبلغ کلیک شما افزوده می شود. پس در نهایت می توانید برای هر کلیک تا 180 تومان نیز درآمد کسب کنید.
تبلیغات چگونه نمایش داده می شود؟ متداول ترین سایز های استاندارد برای نمایش بنر ها در نظر گرفته شده و شما می توانید در 6 سایز (120x240 و 125x125 و 468x60 و 728x90 و 300x250 و 600x300 پیکسل) جایگاه های سایت خود را آماده کنید. همچنین جهت کسب درآمد بیشتر و افزایش نرخ کلیک خوری ، روش های نوینی در کد نمایش تبلیغات ارائه شده از جمله تبلیغات ثابت ، شناور ، لایت باکس و ...
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش استاندارد بنر ها مراجعه کنید.
چطور به ما اعتماد کنید؟ فعالیت گسترده ما در سال های گذشته در همکاری با نمایش دهندگان برتر وب فارسی و بروز بودن فناوری های مورد استفاده در اجرای تبلیغات ، پرداخت های منظم و به موقع به مدیران سایت ها ، جذب تبلیغات از برند های معتبر و معروف از جمله اقداماتی بوده که توانسته شبکه تبلیغ ایرانی رو جزو بهترین سایت های ارائه دهنده تبلیغات کلیکی در بین مخاطبان به شهرت برساند و کاربران زیادی را با خود همراه کند.
مورد اعتماد بیش از 1000 برند معتبر
مشتریان مشتریان مشتریان مشتریان مشتریان مشتریان مشتریان مشتریان مشتریان مشتریان
کلیه حقوق مادی ، معنوی و نرم افزاری این سایت برای تبلیغ ایرانی محفوظ است.
© 1403 TabligheIrani.ir