سایر بخش ها
صفحه اصلی تبلیغات اینترنتی کسب درآمد درباره ما اخبار سایت استاندارد بنرها سوالات متداول سفارش طراحی قوانین و مقررات تماس با ما ورود ثبت نام
قوانین و مقررات
محتوای این صفحه شامل قوانین و مقررات و شرایط استفاده از خدمات مورد استفاده در سایت تبلیغ ایرانی است. لذا کلیه کاربران با انجام ثبت نام در سایت ، موظف به مطالعه دقیق قوانین و متعهد به اجرای آن خواهند بود.
شرایط استفاده از خدمات تبلیغ ایرانی
تعاریف

‌تبلیغ ایرانی: نام تجاری یک شبکه نمایش و توزیع آگهی است که به صورت آنلاین خدمات رسانی می کند.

آگهی دهنده: هر شخص حقیقی یا حقوقی که دارای آگهی تبلیغاتی در سایت تبلیغ ایرانی است.

نمایش‌دهنده: هر شخص حقیقی یا حقوقی که کدهای نمایش تبلیغ ایرانی را در سایت یا وبلاگ خود قرار می دهد و از این راه کسب درآمد می نماید.

آگهی تبلیغاتی: به مجموعه‌ای از بنرها گفته می‌شود که دارای بودجه‌ای مشخص بوده و مخاطبان سایت نمایش ‌دهنده پس از کلیک بر روی بنرها وارد سایت می‌شود.

حساب کاربری: مجموعه‌ای از اطلاعات‌ شخصی، مالی و فنی برای آگهی‌ دهندگان و نمایش ‌دهندگان است.

تبلیغات کلیکی (CPC): پرداخت بر اساس کلیک است. در این روش آگهی دهنده فقط برای تبلیغاتی پول پرداخت می‌کند که مخاطب روی آن کلیک کرده است.


شرایط عمومی

این توافقنامه بعد از ثبت نام کاربر در سایت تبلیغ ایرانی اجرا می شود و آگهی دهنده و نمایش دهنده هر دو موافقت می کنند که تمامی قوانین مندرج در این صفحه را بطور کامل مطالعه کرده و می پذیرند.

تبلیغ ایرانی از قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می نماید.

اطلاعات کاربران شامل مشخصات فردی و مالی درج شده در حساب ها محرمانه است و در هیچ صورت بجز حکم مراجع قضایی در اختیار هیچ فرد یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.

قوانین در نظر گرفته شده برای کاربران با توجه به شرایط زمانی و نحوه عملکرد و سیاست های کلی ممکن است در هر زمان تغییراتی داشته باشد که در این صفحه قابل رؤیت خواهد بود و کلیه کاربران موظف به رعایت آن هستند.

کلیه اطلاعات هویتی کاربران اعم از نام و نام خانوادگی ، شماره تماس و ... که در زمان ثبت نام ایجاد می شود باید بر اساس اطلاعات صحیح و واقعی توسط کاربر ارائه گردد. لذا در صورت مشاهده هرگونه موارد مغایر با اطلاعات هویتی کاربران پس از ثبت نام شامل نام غیر واقعی و اطلاعات نادرست تماس و مالی ، به منزله تخلف از قوانین سایت بوده و حساب کاربری فرد خاطی مسدود و از واریز هرگونه وجه در آمد به حساب وی جلوگیری خواهد شد.

تمامی محتویات این سایت شامل تصاویر ، متون ،علائم تجاری ، قالب سایت و اسکریپت ها و ... متعلق به تبلیغ ایرانی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی حق پیگیرد قانونی را برای مدیران تبلیغ ایرانی محفوظ میدارد.


شرایط نمایش دهندگان

نمایش دهندگان می توانند حداکثر از 5 کد نمایش آگهی بصورت همزمان در صفحات سایت خود استفاده کنند و استفاده بیشتر از کد نمایش آگهی ها تخلف محسوب شده و سایت کاربر موقتا تا رفع مشکل غیر فعال می گردد.

شبکه تبلیغ ایرانی در صورت مشاهده هرگونه تخلف نمایش دهندگان ، حساب کاربری فرد خاطی را موقتا مسدود و از واریز وجه درآمد به حساب وی جلوگیری می کند و تا زمانیکه که دلیل موجهی از سوی فرد خاطی ارائه نشود حساب کاربری غیر فعال خواهد بود.
برخی از این گونه تخلفات عبارتند از:
- هرگونه تشویق و ترغیب کاربران به کلیک اضافی بر روی بنرها
- تقلب در افزایش آمار تعداد آی پی ها بویژه آی پی های مشابه و ورودی از صفحات بدون مرجع
- درج تبلیغات در سایت ها و وبلاگ هایی که لینک آنها در حساب کاربری کاربران موجود نباشد
- ویرایش و دخل و تصرف در کدهای ارائه شده جهت نمایش تبلیغات
- نمایش تبلیغات بصورت ثابت بر روی محتوای مطالب سایت بدون امکان بسته شدن تبلیغ ، که خود به نوعی تحمیل آگهی به مخاطب تلقی می گردد
- نمایش تبلیغات در فریم های مخفی ، صفحات خالی و بدون محتوا ، درج تبلیغات در لینک باکس

کد دریافتی جهت نمایش بنرها از نظر محتوایی مشکلی ندارد و درج کدهای نمایش تبلیغات در محل مناسب در قالب سایت ها و وبلاگ ها به عهده کاربران خواهد بود.

سایت های نمایش دهنده آگهی موظف هستند مطالب خود را طی قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران تدوین و منتشر کنند و درج محتوای غیر متعارف پس از تایید سایت ها نظیر هرگونه انتشار فیلتر شکن ها ، آموزش هک و کرک ، عدم رعایت کپی رایت نرم افزارها و فایل های خاص ، توهین به شخصیت ها ، سازمان ها و نهاد های رسمی دولتی و غیر دولتی ، ارائه محصولات جنسی و تصاویر مستهجن ، انتشار فیلم و موسیقی غیر مجاز ، محتوای نامناسب و ... که مخل اعتبار تبلیغ ایرانی شود موجب غیر فعال شدن سایت موردنظر خواهد شد .

اگر درآمد نمایش‌دهنده‌ به حداقل مبلغ مجاز برای دریافت درآمد ( 50,000 تومان) نرسیده باشد، نمایش‌دهنده نمی‌تواند با واریز مابه التفاوت و شارژ اعتبار حساب کاربری خود تا حداقل مبلغ درآمد، نسبت به دریافت این مبلغ اقدام نماید. به عبارت دیگر چنانچه این مبلغ از طریق دیگری به غیر از نمایش تبلیغات به حساب کاربری نمایش دهنده واریز شود، نمایش دهنده حق دریافت مبلغ را نخواهد داشت. درصورت نادیده گرفتن این مورد، پرداخت انجام شده توسط نمایش دهنده در حساب کاربری وی به عنوان اعتبار باقی‌ می‌ماند و قابل واریز به حساب نمایش دهنده نخواهد بود.

واریز مبلغ درآمد به حساب بانکی نمایش دهندگان صرفا از طریق شماره شبا درج شده در بخش تنظیمات کاربری بوده و لازم است حساب بانکی اعلام شده متعلق به فرد نمایش دهنده باشد. لذا واریز به حساب سایر افراد متفرقه به هر دلیل انجام نخواهد شد.


شرایط آگهی دهندگان

پذیرش کلیه تبلیغات بر اساس قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و شبکه تبلیغ ایرانی هیچ گونه مسئولیتی در قبال شعارها ، مطالب و تصاویر مورد استفاده در آگهی های نمایش داده شده ندارد. لازم به ذکر است طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.

آگهی دهنده موظف است قبل از واریز هزینه تبلیغات ، لینک و بنر خود را جهت تایید مدیر شبکه با ارسال درخواست آگهی جدید در سیستم ، اعلام و پس از تایید درخواست وی ، هزینه را با توجه به تعرفه های در نظر گرفته شده واریز کند. لازم به ذکر است هزینه واریز شده جهت درج تبلیغات پس از کسر از موجودی کاربر به هیچ عنوان قابل برگشت نیست.

شبکه تبلیغ ایرانی مختار است در صورت دریافت هرگونه اخطار از مراجع قضایی ، انتظامی و نهاد های ذیربط در فضای مجازی نسبت به نمایش آگهی های خاص ، موقتا آگهی مربوطه را غیر فعال و یا لغو نماید و مسئولیت هرگونه خسارت ناشی از آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

آگهی دهنده محدودیتی در زمان نمایش آگهی خود ندارد و هر زمان بنا به صلاحدید خود می تواند بودجه روزانه آگهی خود را تعیین و یا آگهی را موقتا غیر فعال کند.

تعیین بودجه روزانه صرفا جهت مشخص نمودن سقف تعداد کلیک های قابل انجام در طول یک روز برای هر آگهی می باشد و الزامی برای تبلیغ ایرانی مبنی بر تامین تعداد کلیک های درخواستی برای آگهی ایجاد نمی کند. لازم به ذکر است میزان نمایش هر آگهی و تعداد کلیک های دریافتی بسته به عوامل مختلفی از جمله بودجه کل ، تعداد بنر ها ، هدفمندی های مورد استفاده و ... دارد که بصورت هوشمند تعیین می گردد. همچنین جهت اجرای کمپین های بزرگ پیشنهاد می شود قبل از ارسال درخواست آگهی با بخش پشتیبانی سایت هماهنگی های لازم به عمل آید.

کلیه حقوق مادی ، معنوی و نرم افزاری این سایت برای تبلیغ ایرانی محفوظ است.
© 1397 TabligheIrani.ir