سایر بخش ها
صفحه اصلی تبلیغات اینترنتی کسب درآمد درباره ما اخبار سایت استاندارد بنرها سوالات متداول سفارش طراحی قوانین و مقررات تماس با ما ورود ثبت نام
اخبار سایت
آخرین خبرهای سایت تبلیغ ایرانی را در این بخش بخوانید.
تاریخ: 1 آبان ماه 1396
جهت جلب رضایت بیشتر نمایش دهندگان از کسب درآمد در جایگاه های نمایش تبلیغات و فراهم کردن فضای بیشتر جهت نمایش تبلیغات، مبلغ حاصل از درآمد هر کلیک از اول آبان ماه مبلغ 10 تومان افزایش یافته است.لذا در آمد هر کلیک صحیح بصورت پایه برای کلیه سایت ها و وبلاگ های نمایش دهنده 80 تومان درنظر گرفته شده است که تا 180 تومان نیز قابل افزایش است.

جزئیات بیشتر را می توانید در صفحه نمایش دهندگان مشاهده کنید:
https://tabligheirani.com/publisher
تاریخ: 1 آبان ماه 1396
به اطلاع نمایش دهندگان گرامی می رسانیم صورتحساب درآمد سایت ها و وبلاگ ها از کلیک های انجام شده در بازه زمانی 1 مهر تا 30 مهر صادر و مبلغ درآمد به موجودی کاربران افزوده شد. کلیه کاربرانی که موجودی حساب آنان بیش از 20,000 تومان می باشد می توانند درخواست واریز خود را برای ما ارسال کنند تا هزینه موردنظر به حساب بانکی کاربران واریز گردد.
همچنین می توانید از درآمدهای خود جهت نمایش تبلیغات و شارژ آگهی های خود در شبکه تبلیغ ایرانی نیز استفاده کنید.
تاریخ: 17 مهر ماه 1396
طبق بررسی های انجام شده و برنامه ریزی های صورت گرفته به منظور کسب بازخورد بهتر از نمایش تبلیغات برای آگهی دهندگان و با توجه به جذب نمایش دهندگان برتر و افزایش هزینه های جاری برای سایت های نمایش دهنده ، مبلغ پایه هر کلیک از تاریخ 22 مهر ماه 20 تومان افزایش پیدا خواهد کرد. لازم به ذکر است مبلغ کلیک کلیه آگهی های فعال تا تاریخ اول آذرماه با همان مبلغ پایه کلیک قبلی محاسبه خواهند شد.

جهت مشاهده تعرفه کلیک ها به لینک زیر مراجعه کنید:
https://tabligheirani.com/advertiser
تاریخ: 1 مهر ماه 1396
تـا هست جهــان شـور محــرم باقیست ... این جلوه ی جان در همه عالـم باقیست
ازنـالـه ی نـیـنــوای یـاران حسـیـن ... همواره به لب زمـزمه ی غم باقیست

ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و یاران وفادارشان ، به اطلاع نمایش دهندگان گرامی می رسانیم صورتحساب درآمد سایت ها و وبلاگ ها از کلیک های انجام شده در بازه زمانی 1 شهریور تا 31 شهریور صادر و مبلغ درآمد به موجودی کاربران افزوده شد. کلیه کاربرانی که موجودی حساب آنان بیش از 20,000 تومان می باشد می توانند درخواست واریز خود را برای ما ارسال کنند تا هزینه موردنظر به حساب بانکی کاربران واریز گردد.
همچنین می توانید از درآمدهای خود جهت نمایش تبلیغات و شارژ آگهی های خود در شبکه تبلیغ ایرانی نیز استفاده کنید.
تاریخ: 8 شهریور ماه 1396
اطلاعیه !
جهت ارتقاء مشخصات سخت افزاری سرور و بهبود عملکرد نرم افزاری سایت در ترافیک های بالا، در تاریخ پنجشنبه 9 شهریور از ساعت 6 عصر تا 12 ظهر جمعه 10 شهریور عملیات تغییر سخت افزاری سرور و نصب برنامه های لازم بر روی سرور انجام خواهد شد و در این مدت موقتا امکان دسترسی به سایت میسر نخواهد بود. لذا از صبر و شکیبایی شما همراهان گرامی سپاسگزاریم.
دیگر صفحات :
1 2 3 4 5 6 7 8
...
26 27 28
کلیه حقوق مادی ، معنوی و نرم افزاری این سایت برای تبلیغ ایرانی محفوظ است.
© 1397 TabligheIrani.ir