سایر بخش ها
صفحه اصلی تبلیغات اینترنتی کسب درآمد درباره ما اخبار سایت استاندارد بنرها سوالات متداول سفارش طراحی قوانین و مقررات تماس با ما ورود ثبت نام
اخبار سایت
آخرین خبرهای سایت تبلیغ ایرانی را در این بخش بخوانید.
تاریخ: 1 شهریور ماه 1396
به اطلاع نمایش دهندگان گرامی می رسانیم صورتحساب درآمد سایت ها و وبلاگ ها از کلیک های انجام شده در بازه زمانی 1 مرداد تا 31 مرداد صادر و مبلغ درآمد به موجودی کاربران افزوده شد. کلیه کاربرانی که موجودی حساب آنان بیش از 20,000 تومان می باشد می توانند درخواست واریز خود را برای ما ارسال کنند تا هزینه موردنظر به حساب بانکی کاربران واریز گردد.
همچنین می توانید از درآمدهای خود جهت نمایش تبلیغات و شارژ آگهی های خود در شبکه تبلیغ ایرانی نیز استفاده کنید.
تاریخ: 1 مرداد ماه 1396
به اطلاع نمایش دهندگان گرامی می رسانیم صورتحساب درآمد سایت ها و وبلاگ ها از کلیک های انجام شده در بازه زمانی 1 تیر تا 31 تیر صادر و مبلغ درآمد به موجودی کاربران افزوده شد. کلیه کاربرانی که موجودی حساب آنان بیش از 20,000 تومان می باشد می توانند درخواست واریز خود را برای ما ارسال کنند تا هزینه موردنظر به حساب بانکی کاربران واریز گردد.
همچنین می توانید از درآمدهای خود جهت نمایش تبلیغات و شارژ آگهی های خود در شبکه تبلیغ ایرانی نیز استفاده کنید.
تاریخ: 1 تیر ماه 1396
با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیران در ماه پر برکت رمضان ، به اطلاع نمایش دهندگان گرامی می رسانیم صورتحساب درآمد سایت ها و وبلاگ ها از کلیک های انجام شده در بازه زمانی 1 خرداد تا 31 خرداد صادر و مبلغ درآمد به موجودی کاربران افزوده شد. کلیه کاربرانی که موجودی حساب آنان بیش از 20.000 تومان می باشد می توانند درخواست واریز خود را برای ما ارسال کنند تا هزینه موردنظر به حساب بانکی کاربران واریز گردد.
همچنین می توانید از درآمدهای خود جهت نمایش تبلیغات و شارژ آگهی در شبکه تبلیغ ایرانی نیز استفاده کنید.
تاریخ: 12 خرداد ماه 1396
ضمن تشکر از همراهی صبورانه کاربران سایت که در طی سال های فعالیت ما همواره نقش مهمی در پیشرفت و رونق فعالیت سایت داشته اند به اطلاع می رسانیم با تلاش های تیم فنی و طراحی سایت ، قالب جدید با دسترسی بهتر و امکانات بیشتر بویژه در پنل کاربری بروز رسانی و نصب گردیده است. لذا چنانچه در مشاهده صفحات سایت با مشکل روبرو شده اید پیشنهاد می کنیم جهت استفاده بهینه و جایگزینی برخی المان های مورد استفاده در قالب قدیم و جدید یکبار کش مرورگر خود را پاک کرده و سپس سایت را بارگذاری کنید تا مشکل شما برطرف گردد.
همچنین چنانچه در نحوه عملکرد برخی از بخش های سایت مشکلی مشاهده می کنید تقاضا داریم موارد را از طریق بخش پشتیبانی و یا فرم تماس به ما اطلاع دهید تا بخش فنی اقدامات لازم را پیگیری نماید.

امیدواریم همواره توانسته باشیم رضایت هرچه بیشتر شما کاربران عزیر را فراهم کنیم.
تاریخ: 1 خرداد ماه 1396
به اطلاع نمایش دهندگان گرامی می رسانیم صورتحساب درآمد سایت ها و وبلاگ ها از کلیک های انجام شده در بازه زمانی 1 اردیبهشت تا 31 اردیبهشت صادر و مبلغ درآمد به موجودی کاربران افزوده شد. کلیه کاربرانی که موجودی حساب آنان بیش از 20.000 تومان می باشد می توانند درخواست واریز خود را برای ما ارسال کنند تا هزینه موردنظر به حساب بانکی کاربران واریز گردد.
همچنین می توانید از درآمدهای خود جهت نمایش تبلیغات و شارژ آگهی های خود در شبکه تبلیغ ایرانی نیز استفاده کنید.
دیگر صفحات :
1 2 3
...
5 6 7 8 9
...
26 27 28
کلیه حقوق مادی ، معنوی و نرم افزاری این سایت برای تبلیغ ایرانی محفوظ است.
© 1397 TabligheIrani.ir