سایر بخش ها
صفحه اصلی تبلیغات اینترنتی کسب درآمد درباره ما اخبار سایت استاندارد بنرها سوالات متداول سفارش طراحی قوانین و مقررات تماس با ما ورود ثبت نام
اخبار سایت
آخرین خبرهای سایت تبلیغ ایرانی را در این بخش بخوانید.
تاریخ: 16 تیر ماه 1392
صورتحساب درآمد سایت ها و وبلاگ ها از کلیک های انجام شده در بازه زمانی 1 تیر تا 15 تیر صادر و مبلغ درآمد به موجودی کاربران افزوده شد. کلیه کاربرانی که موجودی حساب آنان بیش از 10.000 تومان می باشد می توانند درخواست واریز خود را برای ما ارسال کنند تا هزینه موردنظر به حساب بانکی کاربران واریز گردد.
همچنین می توانید از درآمدهای خود جهت نمایش تبلیغات در شبکه تبلیغ ایرانی نیز استفاده کنید.
تاریخ: 1 تیر ماه 1392
صورتحساب درآمد سایت ها و وبلاگ ها از کلیک های انجام شده در بازه زمانی 15 خرداد تا 31 خرداد صادر و مبلغ درآمد به موجودی کاربران افزوده شد. کلیه کاربرانی که موجودی حساب آنان بیش از 10.000 تومان می باشد می توانند درخواست واریز خود را برای ما ارسال کنند تا هزینه موردنظر به حساب بانکی کاربران واریز گردد.
همچنین می توانید از درآمدهای خود جهت نمایش تبلیغات در شبکه تبلیغ ایرانی نیز استفاده کنید.
تاریخ: 16 خرداد ماه 1392
صورتحساب درآمد سایت ها و وبلاگ ها از کلیک های انجام شده در بازه زمانی 1 خرداد تا 15 خرداد صادر و مبلغ درآمد به موجودی کاربران افزوده شد. کلیه کاربرانی که موجودی حساب آنان بیش از 10.000 تومان می باشد می توانند درخواست واریز خود را برای ما ارسال کنند تا هزینه موردنظر به حساب بانکی کاربران واریز گردد.
همچنین می توانید از درآمدهای خود جهت نمایش تبلیغات در شبکه تبلیغ ایرانی نیز استفاده کنید.
تاریخ: 1 خرداد ماه 1392
صورتحساب درآمد سایت ها و وبلاگ ها از کلیک های انجام شده در بازه زمانی 16 اردیبهشت تا 31 اردیبهشت صادر و مبلغ درآمد به موجودی کاربران افزوده شد. کلیه کاربرانی که موجودی حساب آنان بیش از 10.000 تومان می باشد می توانند درخواست واریز خود را برای ما ارسال کنند تا هزینه موردنظر به حساب بانکی کاربران واریز گردد.
همچنین می توانید از درآمدهای خود جهت نمایش تبلیغات در شبکه تبلیغ ایرانی نیز استفاده کنید.
تاریخ: 22 اردیبهشت ماه 1392
همانطور که می دانید امروزه استفاده از سرویس های متنوع و قدرتمند گوگل برای مدیران سایت ها امری مطلوب و هوشمندانه است به گونه ای که شما می توانید بررسی های بسیار خوبی از نظر تعداد بازدید ها ، تعداد نفرات و لینک های ورودی به سایت و صفحات خود را بصورت کاملا حرفه ای آنالیز کرده و برای پیشرفت فعالیت های خود برنامه ریزی کنید.

یکی از کاربرد های مهم این سرویس گوگل استفاده از بخش کمپین های متفرقه می باشد که به مدیران سایت ها در استفاده از تبلیغات کمک کرده تا نتایج ورودی از سایت های مختلف را از طریق این کمپین ها پیگیری و بررسی کنند. به همین جهت شبکه تبلیغ ایرانی نیز در جهت توسعه تبلیغات این بخش را برای آگهی دهندگان فراهم کرده تا بتوانند بررسی های لازم جهت مدیریت تبلیغات را به خوبی انجام داده و در نهایت به اهداف خود دست یابند.

جهت مشاهده آموزش استفاده از این امکان جدید برای آگهی دهندگان به لینک زیر مراجعه کنید:

http://tabligheirani.com/google-analytics.php
دیگر صفحات :
1 2 3
...
24 25 26 27 28 29 30 31
کلیه حقوق مادی ، معنوی و نرم افزاری این سایت برای تبلیغ ایرانی محفوظ است.
© 1397 TabligheIrani.ir