سایر بخش ها
صفحه اصلی تبلیغات اینترنتی کسب درآمد درباره ما اخبار سایت استاندارد بنرها سوالات متداول سفارش طراحی قوانین و مقررات تماس با ما ورود ثبت نام
اخبار سایت
آخرین خبرهای سایت تبلیغ ایرانی را در این بخش بخوانید.
تاریخ: 16 اردیبهشت ماه 1392
صورتحساب درآمد سایت ها و وبلاگ ها از کلیک های انجام شده در بازه زمانی 1 اردیبهشت تا 15 اردیبهشت صادر و مبلغ درآمد به موجودی کاربران افزوده شد. کلیه کاربرانی که موجودی حساب آنان بیش از 10.000 تومان می باشد می توانند درخواست واریز خود را برای ما ارسال کنند تا هزینه موردنظر به حساب بانکی کاربران واریز گردد.
همچنین می توانید از درآمدهای خود جهت نمایش تبلیغات در شبکه تبلیغ ایرانی نیز استفاده کنید.
تاریخ: 1 اردیبهشت ماه 1392
صورتحساب درآمد سایت ها و وبلاگ ها از کلیک های انجام شده در بازه زمانی 16 فروردین تا 31 فروردین صادر و مبلغ درآمد به موجودی کاربران افزوده شد. کلیه کاربرانی که موجودی حساب آنان بیش از 10.000 تومان می باشد می توانند درخواست واریز خود را برای ما ارسال کنند تا هزینه موردنظر به حساب بانکی کاربران واریز گردد.
همچنین می توانید از درآمدهای خود جهت نمایش تبلیغات در شبکه تبلیغ ایرانی نیز استفاده کنید.
تاریخ: 17 فروردین ماه 1392
با توجه به نیاز کاربران نمایش دهنده تبلیغات جهت فیلتر کردن برخی آگهی هایی که تمایل به نمایش آنها را ندارند، این بخش در قسمت تنظیمات هر سایت افزوده شد.
از این پس کلیه کاربران می توانند آگهی های موردنظر خود را فیلتر کرده تا در سایت ها و وبلاگشان نمایش داده نشوند.
تاریخ: 16 فروردین ماه 1392
صورتحساب درآمد سایت ها و وبلاگ ها از کلیک های انجام شده در بازه زمانی 1 فروردین تا 15 فروردین صادر و مبلغ درآمد به موجودی کاربران افزوده شد. کلیه کاربرانی که موجودی حساب آنان بیش از 10.000 تومان می باشد می توانند درخواست واریز خود را برای ما ارسال کنند تا هزینه موردنظر به حساب بانکی کاربران واریز گردد.
همچنین می توانید از درآمدهای خود جهت نمایش تبلیغات در شبکه تبلیغ ایرانی نیز استفاده کنید.
تاریخ: 6 فروردین ماه 1392
با توجه به اینکه اخیرا مشاهده شده با استفاده از آی پی های خارجی و تغییر آی پی به روش های مختلف برخی تقلب ها در سیستم های کلیکی رواج یافته و ضمن اینکه محصولات و خدماتی که در شبکه تبلیغ ایرانی به نمایش در می آید صرفا جهت استفاده کاربران در داخل کشور ایران هست جهت رفع چنین مشکلی از ابتدای فروردین ماه سال جاری کلیه کلیک هایی که از طریق آی پی های خارجی انجام شود غیر مرجع محاسبه شده و درآمدی به آنان تعلق نخواهد گرفت. این کار صرفا جهت کسب اعتماد بیشتر آگهی دهندگان بوده تا با خیالی آسوده بتوانند از شبکه تبلیغ ایرانی جهت نمایش محصولات و خدمات خود استفاده کنند. همچنین برخی تغییرات در جهت ارتقا کیفیت سیستم سایت در حال اجرا می باشد که متعاقبا به اطلاع کاربران خواهد رسید.
دیگر صفحات :
1 2 3
...
25 26 27 28 29 30 31
کلیه حقوق مادی ، معنوی و نرم افزاری این سایت برای تبلیغ ایرانی محفوظ است.
© 1397 TabligheIrani.ir